Workshop - JIN JOGA sa zameriava na to, aby uviedla do harmonckého súladu telo, myseľ a dušu. Je veľmi jemná a spája jemné naťahovanie s učením o meridiánoch.
Lektorka Andrea Ďuržová
Vek 18+
Čas 90 min
10 kurz

WORKSHOP – JIN JOGA

Kedy: Sobota 6.11. 2021
Čas: 18:00-19:30
Miesto: EDUCENTRUM VEDKO STUPAVA, AREÁL CEVASERVIS, CEMENTÁRENSKÁ 15
Cena: 10 Euro/ 90 minút

JIN JOGA sa zameriava na to, aby uviedla do harmonického súladu telo, myseľ a dušu. Je veľmi jemná a spája jemné naťahovanie s učením o meridiánoch.
Jednoduché cvičenia a zotrvanie v nich nám dovolí spojiť sa so svojim telom, uvoľniť ho a zároveň stíšiť myseľ. JIN joge sa hovorí aj akupunktúra bez ihly a jej cieľom je obnoviť prirodzenú životnú energiu. Pomôžu nám pritom liečivé olejčeky a jednoduché hudobné nástroje. Pre JIN JOGU je charakteristický pokoj, kľud, vnímanie vlastného tela. Budeme pôsobiť na hlbšie časti nášho tela ako sú fascie, kĺby alebo kosti.

Workshop je určený každému, aj úplným začiatočníkom.
Pokiaľ si chcete dopriať chvíľu relaxu a pokoja a zároveň uvoľniť svoje telo, spojiť sa sám so sebou, doprajte si týchto pár minút.

– Jin joga a joga, korene jin jogy
– Meditácia – uvedomenie si našich 6-tich zmyslov
– Dýchanie a rozhýbanie tela
– Cvičenie zamerané na jednotlivé meridiány tela
– Meditácia
– Cvičenie zamerané na jednotlivé meridiány tela.
– Záverečná meditácia

Andrea Ďuržová

Volám sa Andrea . Milujem život a každý deň, ktorý mi prináša. Jednou z mojich najväčších lások je joga.
Pred 7 rokmi urobila kurz Inštruktora POWER JOGY. Vnímala som, že chcem priniesť ľuďom uvoľnenie. Aj to bol dôvod, prečo som v štúdiou pokračovala.
Absolvovala som kurz JIN jogy.

A nakoniec som sa stal inštruktorkou jogovej terapie I. Kvalifikačného stupňa na Univerzite Komenského.
Joga mi v ťažkých chvíľach pomohla upokojiť sa, stíšiť a prijímať všetko čo mi život prinesie a užívať si to. Teraz už viem, že aj zastavenie je cesta.
V súčasnosti vediem hodiny jogy a JIN jogy pomocou Skype a snažím sa priniesť ženám v tomto období pokoj a pohladenie na tele a na duši.

Cena je 10€ za 90 minútový workshop