Večerné hodiny Relaxačnej jógy sú zamerané na uvoľnenie mysle a pomalé prevedenia Jogových asán a sekvencií, ktoré prinášajú benefity na fyzickej ako aj psychickej úrovni.
Lektorka Kristína
Vek dospelí
Kapacita 6
Čas 60 min
6 lekcia

Večerné hodiny Jogy pre Relax sú zamerané na uvoľnenie mysle a pomalé prevedenia Jogových asán a sekvencií, ktoré prinášajú benefity na fyzickej ako aj psychickej úrovni.
Ásany Jogy pre Relax na seba plynulo nadväzujú v pomalom tempe s dôrazom na prežitok a zdravotný aspekt v jednotlivých pozíciách.
V lekcii sú obsiahnuté taktiež prvky Yin Jogy, počas ktorej sa v pozíciách zotrváva dlhšie, pre zosilnený zdravotný a duševný prínos.
Hodiny sú vedené naprieč príjemnou, upokojujúcou atmosférou tvorenou sviečkami, aromaterapeutickými olejmi a tyčinkami.

Lekcie sú vhodné pre každého – pre začiatočníkov a najmä pre tých, ktorí hľadajú trvalé upokojenie mysle a priestor pre seba, pre svoj sebarozvoj a fyzickú pohodu.

Toto je tá relax yoga:)

Kristína

Volám sa Kristína a joge sa venujem od svojich 16 rokov. V Indii som si  urobila učiteľský Yoga Teacher Training RYS 200h, zameraný najmä na vedenie Hatha jogy, avšak získali sme pevné základy aj z oblastí Asthanga yogy a Yoga Nidra (relaxácia a liečenie vďaka upriameniu na parasympatický, liečiaci nervový systém). Taktiež som sa naučila viesť rôzne dychové techniky a cvičenia prostredníctvom Pramayamy.

Vo svojej Jogovej praxi sa venujem taktiež yin joge, ktorú spájam s rôznymi afirmáciami, podľa aktuálnej životnej situácie, kde vo fyzickom uvoľnení vo výdrži ásan prichádza taktiež k uvoľneniu mysle.

Moje hodiny sú zamerané práve na príjemné natiahnutie tela a psychický odpočinok pre myseľ.

Každá hodina je iná a má iný zámer, avšak každú spája istá štruktúra. Vždy na nich bude môcť účastník najprv rozhýbať svoje telo, najprv v aktivovaní spojív v plynúcej rozcvičke a potom zakúsiť čaro jogových sekvencií, s pozornosťou upriamenou na dych a telo.

Hodina končí vedenou relaxáciou spojenou so sviečkami, vonných olejčekmi a vonných tyčinkami, ktoré som si tiež z Indie pre tento účel priniesla.
Moje hodiny sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých, nakoľko sú relaxačné a spojené s príjemným precítením samého seba.
Na hodinách tiež dbám na úpravu postúr účastníkov, aby mohli z pozícií čerpať čo najviac.

Cena kurzu je 6€ za lekciu v trvaní 60 minút-

Kurz je určený pre dospelých