Lenka Kvoriaková

Učenie je pre mna práca a zároveň obrovská vášeň už 7 rokov . Po skončení štúdia prírodných vied na London College som začala učiť v rôznych súkromných jazykovkách a neskôr aj pre firmy .
Fascinovalo ma, ako sa študenti dokážu posúvať vpred, keď je atmosféra v miestnosti uvoľnená a keď ani nevedia že sa učia 😊
Odjakživa ma lákala práca s deťmi, ich hravosť a schopnosť nasávať informácie akéhoľvek druhu z prostredia. To ma priviedlo k práci s nimi, ktorá má nesmierne obohacuje.
Popri deťoch v práci sa venujem aj svojim trom drobcom a kocúrovi Dukátovi .

Nena Popovic

Dobrý deň, volám sa Nena a som učiteľkou angličtiny. Angličtinu učím už 18 rokov a angličtinu som sa začala učiť, keď som mala len 3 roky. Teraz je to môj druhý materinský jazyk.
Deti sú pre mňa vždy zdrojom inšpirácie. Môžu byť skvelými študentmi a samozrejme skvelými kritikmi. Moje skupiny vo Vedku sú najúžasnejšie! Učia ma toľko, koľko ja učím ich. A ešte jeden bonus navyše – keď sa dieťa raz rozhodne prehovoriť, už sa nezavrie :)! (samozrejme v angličtine)
Momentálne nemám čas na svoje záľuby, najmä na turistiku, prechádzky a plávanie, ale stále rada pozerám televízne programy a filmy, ako aj hrám hry. A samozrejme mám rada hudbu! Pravdepodobne ma vždy uvidíte so slúchadlami na ušiach!