Cvičenie určené nielen pre ľudí s problémami chrbtice
Vek 18+
Čas 60 min
6 lekcia

Zdravý chrbát – je cvičenie zamerané na postupné odstraňovanie štandardných, aj menej štandardných problémov, ako sú bolesti chrbta, skolióza, lordóza, kyfóza, horný a dolný skrížený syndróm.

Máte sedavé zamestnanie, dlho šoférujete alebo naopak dlho stojíte? Cvičenie je práve pre Vás. Dlho ste necvičili, alebo naopak príliš preťažujete určitú svalovú skupinu intenzívnym tréningom napr. u jednostranných športov, čo spôsobuje svalový disbalans? Príďte.

Hlavným cieľom cvičenia je posilniť a spevniť CORE (centrum tela- vnútorné svaly chrbta, brucha, bedier a panvy) a vystrečovať skrátené svalové skupiny.

Pri cvičení kombinujem prvky jógy, pilatesu, strečingu a posilňovania vlastnou váhou tela. Taktiež používam rotačné cviky na uvoľňovanie medzistavcových a medzirebrových svalov. Väčšinou cvičím bez pomôcok, no niekedy pre oživenie používam overballky, fitlopty a pod. Na záver cvičenia doprajem klientom krátky relax a akupresúrnu masáž chodidiel a uvoľnenie krížov.

Cvičenie je určené pre všetky vekové kategórie, pre úplných začiatočníkov, ale aj športovcov, lebo sa každému klientovi venujem počas hodiny individuálne.

Cena kurzu je 6€ za lekciu v trvaní 60minút.

Kurz je určený pre dospelých